Ilość obiektów w bazie danych: 3312

Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne Plattówka

Typ: Gdzie spać | Kategoria: Pensjonaty
Ilość ocen: 184   |  Średnia ocena: 2.7
[Drukuj]  [Powrót]       

Jako pierwsi w kraju otrzymaliśmy znak Zielone Płuca Polski, a ostatnio - certyfikat Miejsce z Klimatem.

Plattówka jest ekologicznym gospodarstwem agroturystycznym, z własnym leśnym jeziorkiem, położonym w malowniczej dolinie poza wsią, na granicy z rezerwatem przyrody.

Oferujemy noclegi i wypoczynek według programu własnego Gości lub z dodatkowymi atrakcjami - kuracje aloesowe i ziołowe, polski kolagen, regionalną kuchnię, relaks przy malowaniu na jedwabiu, spotkania z poezją oraz spływy kajakowe i wycieczki rowerowe.

W „Plattówce” jednocześnie może wypoczywać nie więcej niż 20 osób. To ważna informacja dla osób lubiących kameralny wypoczynek. Część miejsc noclegowych znajduje się w budynku mieszkalnym, pozostałe – w domku z kominkiem („trzy słoneczka” – najwyższy standard WBN). Wynajmujemy cały domek lub poszczególne pokoje. Gospodarstwo jest rekomendowane przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”.

Wszystkie pokoje z łazienkami. Na piętrze domu znajduje się pokój wypoczynkowy dla Gości, z telewizorem oraz niewielki aneks kuchenny – tu o dowolnej porze można zaparzyć sobie kawę lub herbatę. W budynku głównym jest także salka wykładowa i warsztatowa dla 20-40 osób, a do niej odrębne wejście, dostępne także dla osób wózku lub z ograniczeniami ruchowymi.

Ogniska Mówimy po angielsku Nurkowanie Spływy kajakowe Jazda konna Kąpielisko Trasy narciarskie Wypozyczalnia rowerów Żeglarstwo Internet bezprzewodowy Natrysk Telewizor Pralnia Sauna Udogodnienia dla niepełnosprawnych Zakaz palenia Grill Klimatyzacja Łazienka Parking Telefon Restauracja

POŁOŻENIE

  • 53°33.324' 20°4.5582'
    53.5554 20.07597
  • Miejscowość: Gierzwałd, gm. Grunwald
  • Województwo: Warmińsko-mazurskie
  • Adres: Gierzwałd 45
  • Telefon: 896472082
  • Strona WWW
- Gdzie zjeść - Gdzie spać - W czym uczestniczyć - Co odwiedzić - Gdzie aktywnie spędzić czas

W OKOLICY 5km

Gdzie spać Gospodarstwo Agroturystyczne "Plattówka", Gospodarstwo agroturystyczne "Bielik Mazury",
Gdzie aktywnie spędzić czas Agroturystyka Z Jazdą Konną "U Eli I Marka",

KOMENTARZE

Autor wpisu

Treść

Podaj nazwę ostatniego miesiąca w roku ?

Kod obrazka