Ilość obiektów w bazie danych: 3316

Muzeum Sprzętu Wojskowego

Typ: Co odwiedzić | Kategoria: Zabytki i inne obiekty techniki | Podkategoria: Inne obiekty techniki
Ilość ocen: 289   |  Średnia ocena: 2.18
[Drukuj]  [Powrót]       

Jeżeli chcesz zobaczyć: wojskowe samochody ciężarowe, armatę, działo przeciwlotnicze, czołg, transportery, samochód pożarniczy, ciągnik artyleryjski i inne sprzęty wojskowe nie możesz ominąć Muzeum Sprzętu Wojskowego.

W Muzeum znajduje się największa w północno-wschodniej Polsce baza sprawnych pojazdów wojskowych oraz sprzęt taki jak: kuchnie polowe, agregaty prądotwórcze, namioty wojskowe, itp.

Organizator posiada opracowane trasy przejazdu o różnym stopniu trudności.

W ofercie: baza sprawnych pojazdów wojskowych, przejażdżki ciężkim sprzętem wojskowym, organizacja imprez o charakterze militarnym, wynajem pojazdów wojskowych, posiłki z kuchni polowej, inscenizacje, pokazy. Istnieje możliwość zorganizowania przejażdżki każdym z posiadanych przez Muzeum pojazdów, z czołgiem T-55 włącznie - szczegóły i cena do uzgodnienia. W muzeum można nabyć pamiątki: smycze z breloczkiem, breloczki- -naboje, łuski, berety i hełmy wojskowe.

POŁOŻENIE

 • 53°50.8812' 21°17.4207'
  53.84802 21.29035
 • Miejscowość: Mrągowo
 • Województwo: Warmińsko-mazurskie
 • Adres: ul. Przemysłowa 11 c
 • Telefon: 502540381
 • email: info@muzeum.mragowo.pl
 • Strona WWW
 • Muzeum czynne jest w dni powszednie od 7.00 - 17.00, w soboty od 7.00 - 14.00. W pozostałych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym.

  Cennik zwiedzania:
  Bilet normalny: 8 zł
  Bilet grupowy: 5 zł
  Bilet grupowy z przejażdżką transporterem PTS-M: 20 zł
  Grupa minimum 20 osób.
  Przewodnik obcojęzyczny: 50 zł
  Parking dla samochodów i autokarów jest bezpłatny.

  Informacja dla osób niepełnosprawnych: w Muzeum nie ma utrudnień architektonicznych w postaci schodów czy krawężników, natomiast eksponaty stoją na trawiastym placu, po którym poruszanie się wózkiem inwalidzkim może być utrudnione.

  Muzeum otwarte jest przez cały rok.
- Gdzie zjeść - Gdzie spać - W czym uczestniczyć - Co odwiedzić - Gdzie aktywnie spędzić czas

W OKOLICY 5km

W czym uczestniczyć Piknik Country, Mazurska Noc Kabaretowa, Festiwal Kultury Kresowej,
Gdzie aktywnie spędzić czas Miasteczko Westernowe Mrongoville, Całoroczny Ośrodek Sportowy Góra Czterech Wiatrów, Szlak kajakowy Krutyni, Park linowy w Mrągowie!, Tor GO-KART,
Co odwiedzić Muzeum Warmii i Mazur oddział w Mrągowie, Galeria Wiliński, Kościół prawosławny (dawna bożnica żydowska), Kościół ewangelicki, Kościół katolicki pw. Św. Wojciecha, Fontanna Mrągowska Syrenka, Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, Gościniec "Nad Stawem", Wieża Bismarcka,

KOMENTARZE

Autor wpisu

Treść

Podaj nazwę ostatniego miesiąca w roku ?

Kod obrazka