Ilość obiektów w bazie danych: 3316

Park linowy w Mrągowie!

Typ: Gdzie aktywnie spędzić czas | Kategoria: Inne atrakcje | Podkategoria: Parki "linowe"
Ilość ocen: 310   |  Średnia ocena: 2.56
[Drukuj]  [Powrót]       

WESTERN LINA PARK w Mrągowie to jedyna tego typu atrakcja w mieście i okolicy. Znajduje się tuż koło Miasteczka Westernowego Mrongoville. Usytuowanie w zacisznym kompleksie leśnym, nad strumieniem stwarza niepowtarzalny klimat. Ta kojąca, cienista atmosfera nie zawsze jednak zdoła ochłodzić panujące tu emocje!!

Przygoda w parku linowym dostarcza ekstremalnej dawki emocji! Uczestnicy o własnych siłach pokonują trasy z przeszkód rozpiętych między drzewami na wysokości od 3 do 8 metrów, takich jak pochylnia, indiańska ściana płaczu, ruchome belki, skok Winnetou, tyrolka - "szybsi od cienia" (dynamiczny zjazd na linie pomiędzy drzewami) i wiele innych.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Proponujemy cztery trasy o różnym stopniu trudności, dostosowanym do możliwości uczestnika. Najłatwiejsza do pokonania trasa, przygotowana specjalnie dla najmłodszych, rozpięta jest na niższej wysokości. Dzieci mogą ją pokonać samodzielnie lub pod opieką instruktora lub opiekuna. Są też dwie trasy o wyższym stopniu trudności dla młodzieży i dorosłych.

Dla miłośników ekstremalnych emocji polecamy trasę tyrolkową "szybsi od cienia" złożoną z czterech bardzo szybkich zjazdów na linie.

Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa. Każdy uczestnik zostaje wyposażony w kask, uprząż alpinistyczną, bloczki i karabinki. Przechodzi podstawowe szkolenie alpinistyczne pod okiem instruktora. W czasie przechodzenia trasy uczestnik jest zabezpieczony przed upadkiem przez podpięcie do stalowej liny asekuracyjnej (tzw. liny życia). W razie trudności, pomocą w każdej chwili służą wykwalifikowani instruktorzy.


Kontakt:
"NANUK" Usługi Alpinistyczne
Krzysztof Makiewicz
ul. Lipowa 7 11-710 Piecki
e-mail: na-nuk@o2.pl

POŁOŻENIE

  • 53°52.9736' 21°19.0146'
    53.88289 21.31691
  • Miejscowość: Mrągowo
  • Województwo: Warmińsko-mazurskie
  • Telefon: 508244837
  • email: na-nuk@o2.pl
- Gdzie zjeść - Gdzie spać - W czym uczestniczyć - Co odwiedzić - Gdzie aktywnie spędzić czas

W OKOLICY 5km

W czym uczestniczyć Piknik Country, Mazurska Noc Kabaretowa, Festiwal Kultury Kresowej,
Gdzie aktywnie spędzić czas Miasteczko Westernowe Mrongoville, Całoroczny Ośrodek Sportowy Góra Czterech Wiatrów, Szlak kajakowy Krutyni, Tor GO-KART,
Co odwiedzić Muzeum Warmii i Mazur oddział w Mrągowie, Galeria Wiliński, Kościół prawosławny (dawna bożnica żydowska), Kościół ewangelicki, Kościół katolicki pw. Św. Wojciecha, Dwór w Szestnie, Fontanna Mrągowska Syrenka, Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, Gościniec "Nad Stawem", Wieża Bismarcka, Muzeum Sprzętu Wojskowego, Mini Zoo "Nasza Zagroda",

KOMENTARZE

Autor wpisu

Treść

Podaj nazwę trzeciego miesiąca w roku ?

Kod obrazka