Ilość obiektów w bazie danych: 3322

Restauracja Spichlerz Raszowa

Typ: Gdzie zjeść | Kategoria: Restauracje
Ilość ocen: 394   |  Średnia ocena: 2.4
[Drukuj]  [Powrót]       

Pragniemy zaprosić Państwa do odkrycia starego spichlerza w Raszowej. Po renowacji ten piękny budynek – pełen uczuć i wspomnień z wieków minionych – stał się miejscem, w którym mogą Państwo spędzić niejedną miłą chwilę w gronie rodziny i przyjaciół, delektując się specjałami z naszej kuchni. Nasza restauracja otwiera przed Państwem bogaty wachlarz smaków doskonałej kuchni śląskiej i polskiej.

Sekret wybornego smaku i aromatu naszych potraw tkwi w metodzie ich przygotowywania, zwanej „Sous Vide” – wykorzystywanej przez najlepsze restauracje na świecie. Technika ta pozwala na pełne wydobycie walorów potraw przy jednoczesnym zachowaniu ich właściwości odżywczych – w tym witamin – w stopniu wyższym niż jakiekolwiek inne techniki kulinarne.

Mając jednak świadomość, że technika gotowania to połowa sukcesu, drugą stanowi dobra jakość i świeżość produktów, z których powstaje potrawa – w naszej kuchni używamy wyłącznie składników najwyższej jakości. Korzystamy przy tym z bogactwa rodzimych, zdrowych upraw i hodowli, wspierając tym samym regionalnych producentów żywności. W naszych działaniach kulinarnych sięgamy do tradycji miejscowej kuchni śląskiej oraz bogatego dziedzictwa kulinarnego kuchni polskiej w sposób nowoczesny, wzbogacając je o trendy kulinarne XXI wieku. Ponadto oferujemy Państwu nie tylko możliwość gościny w naszych wnętrzach oraz urokliwym zakątku biesiadnym, mieszczącym się nad jeziorkiem w sąsiedztwie restauracji, ale również obsługę cateringową.

Ogniska Horujemy karty płatnicze Internet bezprzewodowy Plac zabaw dla dzieci Zakaz palenia Grill Klimatyzacja Parking Warunki dla rodzin Billard Restauracja

POŁOŻENIE

  • 50°23.8513' 18°10.6385'
    50.39752 18.17731
  • Miejscowość: Raszowa
  • Województwo: Opolskie
  • Adres: Kościelna 4
  • Telefon: 774169013
  • email: restauracja@spichlerzraszowa.pl
  • Strona WWW
- Gdzie zjeść - Gdzie spać - W czym uczestniczyć - Co odwiedzić - Gdzie aktywnie spędzić czas

W OKOLICY 5km

Gdzie aktywnie spędzić czas MAK Paintball,

KOMENTARZE

Autor wpisu

Treść

Podaj nazwę piątego miesiąca w roku ?

Kod obrazka